עיסוי ארוטי בתאילאנד

עיסוי ארוטי בתאילנד בדרך כלל תוכלו למצוא תחת השם עיסוי בודי, למרות שעיסוי בודי לא אמור לכלול שום דבר שקשור לעיסוי ארוטי איך שאנחנו מכירים אותו. ובמאת יש מקומות בתאילנד שכאשר אתה מזנים עיסוי בודי אתה במאת תקבל עיסוי בודי , ברוב המקומות השירות הוא הרבה יותר מורכב ומה הוא יכלול תלוי ברצונות ויכולות כספיות שלך. את השירותים האלה אתם יכולים לקבל לא רק בערים גדולים הידועים לתיירות סקס כי גם המקומיים משתמשים בשירותים האלה.

1. נכנסים לסלון
למצוא סלון כזה לא קשה,הם בכל מקום. ברגע שתכליתו שאתם מעוניינים בשירות כזה אתם פשוט נכנסים למקום הרצוי. יפגשו אוצכם שם ויצאו מספר בחורות לבחירה. אתם לא חייבים לקחת רק אחד,כמו שאמרתי הכל תלוי ברצונכם וכמה אתם מוכנים לשלם.

2. נכנסים לחדר דיסקרטי
ברגע שתבחרו בחורה בעל המקום ילווה אותך לחדר .בתוך החדש יהיה מקלחת ומיטה. גודל ואיכות החדר תלויים כמובן ברמה של המקום. ממולץ ישיר להיכנס למקלחת ולנקות את הגוף עם החומרים שיש שם. תאמינו הבחורה תהיה הרבה יותר נחמדה איליכם במידה ואתם תהיו נקיים.

3. עיסוי עצמו
ברגע שתסיימו עם המקלחת העיסוי עצמו יתחיל. איך זה יתחיל זה גם תלוי בכם. אפשר להתחיל עם עיסוי בודי רגיל ואפשר לעבור ישר לסקס עם הבחורה.