מזכירה חדשה

יום אחד אחרי עבודה אני והמזכירה החדשה שלי, זה היה יום ראשון שלה בעבודה, נשארנו במשרד שלי כדי לשוחח על נושאי עבודה שונים עם כוס קפה. היא הייתה די יפה, רזה עם שערות שחורות קצרות, רק סיימה את הלימודים שלה. אחרי שסיימנו עם השאלות שמתי לב שהיא לחוצה. התקרבתי אליה מאחורה וראיתי שהידיים שלה רועדות קצת

-"קרה משהו?"

-"לא, פשוט היה יום קשה"

-"זה בסדר, תמיד ככה ביום ראשון. תעמדי , אני יראה לך תרגיל כדי להירגע ולהשתחרר"

היא קמה מהכיסה ,הסתובבה וליקקה את השפתיים שלה. ראיתי שהם נהיו רטובים ושמעתי את לב שלי מגביר את הקצב. הלב תמיד שלי תמיד דופק מהר כשאני מתחרמנת.

-"תעמדי ישר, רגליים ביחד. עכשיו תושיטי את הידיים קדימה ותחברי אותם. עכשיו תרימי את הידיים למלה עד כמה שאת יכולה"

כשהיא עשתה את זה ראיתי שיש לה שדיים די גדולים , שמתי לב שפטמות שלה בולטות דרך החולצה הדקה שלה. לא, יותר מידי זמן לא היה לי סקס ואני לא מתכוונת לפספס את ההזדמנות הזאת. העברתי עם הידיים על השדיים שלה ותפסתי את הפטמות. היא ישר הורידה את הידיים והסתכלה עלי.

-"מה את עושה?"

-"על תדאגי חמודה, שנינו נשתחרר קצת, אני לא יעשה לך משהו רע"

ישר חיבקתי אותה והסתכלתי לה בעיניים. הפה שלה היה פתוח, ליקקתי את השפתיים שלה ואז נישקתי אותה. הלשון שלה התחיל לזוז ביחד עם שלי. באותו הזמן הידיים שלנו טיילו בגוף אחת של השניה. שנינו התחרמנו נורא ,הורדנו את החולצות אחד של השנייה. ישר התנפלתי על השדיים שלה,נישקתי אותם ונשכתי על הפטמות.

השכבתי אותה על השולחן , הרמתי את החצאית שלה והורדתי את התחתונים. המראה שהיה מול העיניים שלי גרם לחשק מיני שלי לעלות לרמות שלא היכרתי עד היום. לא ידעתי ממה להתחיל מהדגדגן הבולט שלה,מה כוס הרטוב שלה או מהחור הקטן יותר למטה.

החלטתי להתחיל עם החור האחרון, פתחתי את המגירה של השולחן מצאתי שם קרם ידיים. מרחתי על האצבע והכנסתי אותו לתוך החור שלה בתחת. החור שלה עטף חזק את האצבע שלי ,התחלתי לזיין אותה עם האצבע. לפי גניחות שלה הבנתי היא נהנית מזה. אחרי כמה דקות המיצים שלה התחילו לטפטף על האצבעות שלי. הוצאתי את האצבע מהתחת והתחלתי ללקק אותה, עם היד השניה שיחקתי עם הדגדגן שלה. לא לקח לה הרבה זמן כדי לגמור. האורגזמה שלה הייתה מאוד חזקה, מזל שכבר אף אחד לא היה במשרד.

אחרי כמה דקות של התאוששות,היא הרימה את ראש ואמרה:

-"אני רוצה להחזיר לך טובה"