נערת ליווי יוקרתית

היא עמדה מול המראה ולא הייתה יכולה להפסיק להתלהב מהשמלה שלה. עוד מעט יש לה חתונה, מה שגרם למצב רוח שלה להיות בשמיים. היא הייתה בלונדינית עם גוף מדהים בגיל 25. עם רגליים ארוכות ושדיים גדולים. קיצור כל החבילה! אפשר להגיד שהבחורה הזאת היא חלום של כל גבר. לכן כבר בגיל 18 היא התחילה לעבוד כנערת ליווי. בהתחלה היא חשבה שזה אתן לה חירות כלכלית ויהפוך אותה לאשיה חזקה ועצמאית. כמובן שבמאת קיבלה את החירות הכלכלית שלה, אבל כל הכסף הלך על דברים שעזרו לה לשכוח את הבדידות שלה. לכן היא הייתה מאושרת מאוד כשהכירה אותו, את בעלה לעתיד. הוא היה גבר פשוט, עובד מפעל, אבל לא הפריעה לו במה היא עסקה. ועכשיו הים החליטו להתחתן.

צלצול של הטלפון הוציא אותה ממחשבותיה, קול של אשה בטלפון הודיעה לה שיש אפשרות להרוויח 10000 דולר. זה היה סכום משמעותי גם לנערת ליווי כל כך יוקרתית כמהוה. זה פחות או יותר מה שחסר להם למקדמה כדי לרכוש דירה. כמובן שהיא הסכימה וסגרה על הפגישה האינטימית בעוד שעה בדירה הדיסקרטית שלה.

כאשר היא הכינה את כל מה שצירך לפגישהעם נערת ליווי  מישהו דפק בדלת. בכניסה עמד כבר מבוגר מאוד. היא התחילה להסביר את השירותים שהיא נותנת, אבל הוא להקשיב לה ופשוט אמר לה להתחיל למצוץ. בזמן המציצה היא למדה כמה קללות והשפלות חדשות מה לקוח. היא כבר הייתה לגילה להתנהגות כזאת של לקוחות לכן היא פשות המשיכה למצוץ. היא ליקקה את הראש של הזין שלו, מצצה על הביצים שלו. הוא לא אהב את זה, דחף אותה לקיר ואמר שהוא רוצה מציצה עמוקה. היא הקשיבה לו ולקחה את הזין הלא קטן שלו עד הסוף לתוך הגרון שלה.

זה לא הספיק לו, הוא תפס אותה בשיער והתחיל לזיין אותה חזק לתוך הפה שלה. כשהיא התחילה להיחנק הוא סוף סוף גמר לה לתוך הפה. היא התחילה לבלוע הכל. אחרי הוא דחף איזה סמרטוט לתוך הפה ואמר לה להשאיר אותו בפנים בזמן שהוא יזיין את הכוס שלה. היא לקחה אותו לחדר שינה שהיה מוכן לערב ונעמדה על ארבעה על המיטה, ככה שתחת שלה היה בדיוק בגובה של הזין שלו. היה אפשר לראות שהוא אהב את המוכנות שלה. הוא נתן לה כמה סטירות עם הזין על התחת ואז הכניס את הזין לתוכה. היא אפילו התחילה להנות מזה שמזיינים אותה.

לעומת החברות שלה, נערות ליווי אחרות, היא הרבה פעמים הייתה מגיעה לאורגזמה עם הלקוחות שלה. מה שעשה את העבודה שלה בשירותי ליווי לא רק רווחית אלה גם מהנה. לקוח המשיך לזיין אותה מאחורה עד שלא מילאה את הכוס שלה בזרע. הוא עזב בלי להגיד מילה, את הכסף היא מצאה על השידה ליד המיטה.