גנבת סקסית

זה קרה ביום קייצי חם של יולי, באותו הזמן עבדתי בסטודיו צילום הקטן שלי. העסק היה טוב, היו לי הרבה הזמנות, קיצור עבודה הייתה לי. לקראת סגירה של המקום הגיעה בחורה צעירה חמודה, אני עד היום זוכר את המבט השובב הזה שלה.

-"סליחה, אני רוצה לעשות סט צילומים, זה אפשרי? או שכבר מאוחר מידי?" – היא שאלה אותי.

-"לא, יש זמן עדיין" – עניתי לה עם חיוך.

לקח לה הרבה זמן לספר לי על הרצונות שלה לגבי התמונות ואז אחרי שסגרנו מה בדיוק היא רוצה נכנסנו לחדר שאני מצלם בו. פנטזיה של הבחורה הזאת כמובן הייתה מאוד עשירה וניסיתי כמה שיותר לספק אותה. אחרי שעשינו כבר המון תמונות היא עדיין לא הייתה מרוצה ורצתה לעשות עוד משהו, היא עברה עם המבט מחפש על כל החדר וכאשר לא מצא משהו מעניין התחילה לחשוב.

-"אתה יודע מה, אני רוצה שתצלם את הבנות שלי"

הייתי בטוח שהיא מדבר על ילדים שלה ועניתי

-"בטח, תביאי אותם ואצלם אתכם בכיף"

היא התחילה לצחוק חזק. אז הסתכלה עלי והרימה את החלוצה שלה ושחררה את השדיים שלה.

"זה הבנות שלי" – היא אמרה עם חיוך

ראיתי את הניצוצות בעיניים שלה, אז היא הורידה את החולצה לגמרי וזרקה אותו לצד.

"תתחיל לצלם" – היא אמרה לי עם כל שובב

יצאתי מה שוק והתחלתי לצלם. היו לה שדיים בגודל ממש טוב, הם היו בצורה מושלמת עם פטמות קטנות וסקסיות. היא הייתה מעבירה עליהם עם הידיים, בנוסף היא ליטפה את כל הגוף שלה ואז לפעמים היא גם הייתה מכניסה את הידיים שלה לתוך המכנסיים הקצרים שלה.

אחרי כמה דקות היא התקרבה אליה והתחילה לפתוח את המכנסיים שלי. אני הורדתי את המצלמה והסתכלתי לה בעיניים.

-"תמשיך לעבוד" -היא אמרה לי וגרמה לי להרים את המצלמה ולהמשיך לצלם.

"הפתעה קטנה" – היא חייכה, הסתובבה אלי עם הגב והתחילה להוריד את המכנס שלה ולהראות לי את הטוסיק שלה. אני הספקתי לעשות מספר תמונות לפני שהיא הלבישה את המכנס בחזרה. היא שוב פעם הסתובבה אלי, הורידה את המצלמה שלי ונישקה אותי בחושניות.

"אני רוצה לראות את החצובה שלך" – היא אמרה והושיטה את היד שלה אל הזין העומד שלי. התחלתי לזוז אחורה, עד שנתקלתי בכורסה שהייתה שם, בזמן הזה המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים היו חצי למטה והיא כבר שיחקה עם הזין שלי. התיישבתי על הכורסה וניסיתי לשים את המצלמה בצד איך ששמעתי את ה-"לא" שלה.

-"תמשיך לצלם" – היא אמרה עם פנים מאוד רציניות

-"בסדר" – עניתי לה והמשכתי למצלם את מה שקרה שם.

היא התיישבה מולי על הברכיים, פתחה את הפה וליקקה את הראש של הזין ואז בלעה אותו באיטיות. זה היה כל כך כיף להרגיש את הפה החם שלה. היא תפסה את הזין עם יד אחד והתחילה לעזור לפה שלה לפנק את הזין שלי. אחרי כמה רגעים היא הגבירה את הקצב וזה הרגיש שהיא נהנית מזה לא פחות ממני. ואני פשוט המשכתי לצלם את כל זה. אני חייב לציין שצילומים כאלה עוד לא היו בקריירה שלי.

ההתרגשות שלה גדלה, היא כבר הייתה מזיינת את הפה שלה עם הזין, עם יד אחד היא שיחקה בביצים שלי ויד שניה עזרה לפה. מציצה כזאת מקצועית לא הייתה לי בחיים. ואז כאשר כבר הייתי מוכן לגמור בגלל הנאה הזאת, הרגשתי פתאום איך היא מכניסה את האצבע שלה ישר לתוך התחת שלי. בגלל הדבר הבלתי מצופה הזה ישר התחלתי לגמור לתוך הפה שלה וכמעט שברתי את המצלמה. היא בלעה הכל, כל טיפה בזמן שהיא הזיזה את האצבע בתוך התחת שלי. אז עם חיוך היא קמה, שחררה את התחת ואת הזין שלי והתחילה לחפש את החולצה שלה.

-"אולי תביא לי מים?" – היא בקשה ממני

השאלה הזאת החזירה אותי למציאות, בקושי קמתי. ובזמן שאני מנסה לחזור לעצמי הלכתי להביא מים. כאשר חזרתי לחדר עם מים היא כבר לא הייתה שם. התיישבתי על הכורסה בלי להבין מה קורה ניסיתי לחושב על זה. אחרי חצי שעה כאשר חזרתי לעצמי גיליתי שביחד עם הבחורה גם המצלמה נעלמה…..כן, מפגש אינטימי יקר יצא לי.