בוקר

אני בזוגיות איתה בערך חצי שני ועדיין לא יכולתי לקבל מספיק מהגוף שלה. רק המחשבה עליה הייתה מחרמנת אותי, לגבי האור החלק שלה, עיניים שלה, חיוך מדהים ותחת מהסרטים. התחתה שלה הייה מושלם – לא קטן, קשוח, עגול ובריא. לא יכולתי להוציא את התחת שלה מהראש אחרי שפעם ראשונה ראיתי אותה. עשיתי ביד כמו משוגע כאשר חזרתי מדייט הראשון שלנו.

כרגע היא כבר הייתה שלי, כולה. כל בוקר התעוררתי לידה עם זקפה חזקה ביותר. כמובן שלא רציתי להעיר אותה עם חדירה, לכן הייתי מתחיל בעדינות. הלשון שלי היה מלקק את הצוואר שלה, היה יורד אל השדיים והיה עוצר על הפטמות, עם היד ליטפתי את החור שלה. בדרך כלל זה היה הרגע שהיא הייתה מתעוררת. היא תמיד שיחקה את עצמה ישנה, אבל הגוף אף פעם לא משקר. תמיד הרגשתי אותה נרטבת,הרגשתי את הנשימה המוגברת ואת השרירים הלחוצים שלה. הזין שלי היה כבר כל כך קשה ששום דבר לא היה מסוגל לעצור אותו.

היא כבר לא הייתה מסתירה את החרמנות שלה וגם את זה שהיא לא ישנה.
-"תכניס לי" – היא אמרה לי ובשניה אחד היא כבר עמדה על ארבע עם התחת אלי, היא ידע שזה התנוחה האהובה עלי. המראה שהיה מול העיניים שלי היה אולי רגיל אבל כל כך מושך. תפסתי אותה בצדדים והכנסתי את הזין שלי. זיינתי אותה כמו מכונה. עם כל תנועה שלי הרגשתי גלים של תשוקה עברים דרך הגוף שלה. עם יד אחד שלה היא ליטפה את השדיים שלה והיד השניה שלה ליטפה את דגדגן. הרגשתי שאני מתקרב לסוף, אבל לא רציתי לגמור לבד. השתמשתי בטריק קטן כדי להחזיק קצת יותר זמן.

אז היא הוציאה גניחה חזקה והבנתי שהגיעה גם זמני. הזרע השפריצה ישר לתוך הכוס שלה. נפלתי לידה בלי כוחות וישר הרגשתי שהיא נצמדה אלי. אומרים שבמפגשים אינטימיים הרגעים אחרי סקס הם יותר חשובים. אני לא יודעה האם זה ככה, אבל כאשר אני רואה את העיניים שלה המלאים בסיפוק כל השאר כבר לא חשוב.