מזכירה חרמנית

היא עמדה מול החלון, שתתה קפה ועישנה. מפה, מהחלון של מרכז עסקים שהיה בניין הגבוהה בעיר, היה אפשר לראות את כל העיר. היא אהבה את הנוף המדהים הזה. זה היה סוף יום עבודה והיא כבר הייתה מוכנה ללכת הביתה.
"מורן!" – היא שמע מאחורה את הקול של המנהל שלה, בן אדם שלא סובל ריח של סיגריה ואיסר לגמרי עישון בכל החדרים של המשרד – "שכחת שאסור לעשן במשרד?"
היא הורידה את הראש למטה כי הרגישה את עצמה אשמה.
"מצטערת, אני אשמה"  – הבוס שלה רק חייך
"תכנסי למשרד שלי"
היא נכנסה למשרד המפואר שלו, היא הרגישה את עצמה לא בנוח. היא ידעה שזה הולכת להיות שיחה ארוכה מאוד.
"בבקשה, רק אל תפטרו אותי. היום היה לי יום מאוד קשה מאוד. אני מבטיחה לא לעשן יותר במשרד ובכלל בזמן יום עבודה"
הוא שוב פעם חייך, אז הוא פתח מגירה של השולחן שלו והוציא משם חפיסה של סיגריות נשיות והציעה לה להדליק אחד. היא עשתה את זה בזהירות בלי להבין מה קורה.
"אני ממש לא מתכוון לפטר אותך, את בחורה טובה ועושה את העבודה של המזכירה בצורה טוב ביותר. אני גם יודע שאמא שלך חולה וצריכה ניתוח מאוד יקר"
"כן"
"אני אספר לך למה אני אוסר לעשן במשרד. לפני כמה שנים, עוד לפני שהתחלת לעבוד כאן, אשתי, שאהבתי מאוד, נהרגה בתאונת דרכים. נהג שיכור נכנס לתוך הרכב שלה. היא לא עישנה יותר מידי, אולי סיגריה או שנים ביותר, לא יותר. אחרי שהיא נהרגה שמתי לב שנשים מעשנות מחרמנות אותי. זה הסיבה שאסרתי על עישון, כי בנוסף את דומה לה מאוד"
היא סידרה את שיער שלה:
"דומה מאוד?"
"כן, לא רק שיש לך שיער באותו הצבא ואותו תספורת, גם הפנים שלך דומות"
העיניים שלה נדלקו:
"אתה יודע, כאשר הגעתי לעבוד כאן, שכחתי להוסיף לקורות חיים שלי דבר אחד"
"מה בדיוק?"
"אני יכולה להיות יותר ממזכירה, הרבה יותר ממזכירה" – לפני שהיא התחילה לחפש עבודה כמזכיה, היא ניסתה את עצמה בשירותי ליווי בהוד השרון.
"תבואי איתי"
הוא לקח את היד שלה ופתח דלת נסתרת במשרד. חדר שהוא לקח אותה, לא היה גדול במיוחד. כמעט כל חדר היה תפוס במיטה ענקית ובפינה היה עמוד – רוב הסיכוים לריקודי סטריפטיז.
לא היה צריך לשכנע אותה יותר מדי, היא התקרבה אל העמוד והתחילה את הריקוד. היא התפשטה לאט לאט וכל סיבוב על העמוד היא ראתה את החיוך של הבוס. היא ידע איך להדליק גבר ואף פעם לא הייתה מסרבת לריקוד טוב בשביל גבר. במיוחד עם הגוף והגמישות שלה. הבוס שלה כבר לא ניסה להחביא את החרמנות שלו, הוא הוריד את המכנסיים והוציא את הזין שלו.
קפיצה אחד והיא כבר הייתה על המיטה. הבוס שלה הפתיעה אותה, היה לו זין די גדול. היא לקחה את הזין שלו ביד והתחילה ללקק את הלשון. כאשר היא ליקקה אותה מספיק היא בלעה את הזין שלו לגמרי. כאשר היא הייתה מוציאה אותה מהפה היא הייתה ממשיכה ללקק את הראש.
"כלבה שלי" – הוא ליטף אותה על הראש -"תמשיכי, אני אוהב איך את מוצצת, זונה"
כאשר היא בלעה את הזרע שלו, היא ליקקה את השפתיים שלה ואמרה:
"זה רק ההתחלה" – היא אמרה – "תעמוד על ארבע"
הוא נעמד בתנוחה הזאת והיא התחילה ללקק את התחת שלו ולאונן את הזין. כאשר היא הרגישה שהוא הולך לגמור עוד מאט, היא זחלה מתחת והמשיכה לאונן לא עד שזרע לא מליאה את הפנים שלה. המפגש האינטימי הזה נמשך עוד הרבה זמן, היה להם סקס בכל מיני תנוחות והרבה פעמים.
שעון מעורר הוציא אותה משינה. היא הייתה חרמנית, אבל היא הייתה צריכה להתארגן לעבודה.  בדרך לעבודה היא חשבה על החלום. למה היא התחילה לראות חלומות כאלה? טוב לפעמים חלום זה רק חלום. היא נכנסה למשרד, היה עוד 10 דקות עד להתחלה של יום עבודה. היא הכינה לעצמה קפה והדליקה סיגריה ואז ראתה את מרסדס של הבוס נכנס לחניה.